Kitap Desteği

ZEST, kitap okumak, bilgilenmek, sınavlara hazırlanmak, eğitim almak isteyen fakat çeşitli sebeplerle kitap alamayan kişilere “kitap desteği” vermektedir.

ZEST, kitap desteklerini “kitap bağışı” çalışmaları kapsamında vermektedir. Bu sebeple, kitap desteği talep edenlere verilen kitaplar tamamen ücretsiz, bağış olarak vermektedir.

Kişinin kitap okumak, bilgilenmek, sınavlara hazırlanmak, eğitim almak için ZEST’ten kitap desteği talebinde bulunabilmesi için ZEST üyesi veya gönüllüsü olması şartı aranmamaktadıır. ZEST, imkanları dahilinde herkesin kitap okumasına, bilgilenmesine, sınavlara hazırlanmasına eğitim almasına destek vermek arzusundadır. Kitap okumak, bilgilenmek, sınavlara hazırlanmak, eğitim almak istiyor fakat çeşitli sebeplerle kitap alamıyorsanız, kitap ihtiyacınızı ZEST’e lütfen bildirin. ZEST bilgi ve başarı yolculuğunuzda size destek vermek arzusundadır.

ZEST’in yaptığı kitap bağışları için tıklayın

ZEST’in kitap bağışı çalışmaları hakkında daha detaylı bilgi edinmek için Sık Sorulan Sorular sayfasını ziyaret edebilirsiniz.